rakUUn_
Správce

4 příspěvků

IGN: rakUUn_
od rakUUn_ » 6 months ago

POZOR: Na konci příspěvku je návod, jak se na webu přihlásit, abyste mohli psát na fora, nahlašovat hráče, bugy a podobně.

Zdravím,
po docela dlouhé době jsem se rozhodl napsat nějaký ten příspěvek na web. Budu se snažit sem napsat vše, co se od spuštění serveru změnilo, přidalo nebo odebralo a co je v plánu.

 

Údržba

V pátek (26. 4. 2019) bude probíhat od 16:00 do přibližně 20:00 na serveru údržba z důvodu aktualizace a úpravy některých věcí na serveru.

Hlasovací soutěž

Napadlo mě, že by se na serveru mohla uspořádat v průběhu celého května soutěž a to soutěž o nejlepší hlasující pro server, aby se vám to hlasování ještě víc vyplatilo. 
Hlavní výhrou by byl rank Pro+ navždy (pokud by byl o soutěž velký zájem a počet hlasů pro server nějak rapidně vzrostl, může být i Titan). V případě, že by vyhrál hráč, který již tento rank vlastní nebo vlastní rank vyšší, mohl by si vybrat, komu ho dáme.

Odstranění fantomů

Spousta z vás si stěžovala, že tento nový mob (fantom/phantom) je ta nejotravnější věc ve hře a její odstranění si i spousta z vás přála. Tudíž se tak stalo. Jelikož se ale item který z nich padal - Phantom membrane, využíval na opravu elytry nebo také na vaření lektvaru pomalejšího padání, bude při údržbě v pátek přidán do shopu.

Dodatečné informace k údržbě

Spoiler

Bylo sice opraveno pár bugů na serveru, některé docela zásadní (například se hráčům po zakoupení VIP neaktivoval rank v chatu atd.), ale pak už to jsou věci které normálně nepostřehnete a nebo banality. Důležitým faktem je to, že na serveru se spousta bugů s přidanými novinkami vyskytla a proto je potřeba je opravit. Na serveru je navíc v plánu přidat ještě spousta věcí (některé odebrat) a proto se bude v pátek dělat několikahodinová údržba, abychom se těmto chybám vyvarovali a přidali na server více obsahu.

Registrace na webu

1. Na webu kliknete v menu napravo na tlačítko "Guest" a vyberete možnost "Register"
2. Zaregistrujete se pomocí údajů, se kterými se přihlašujete na serveru (nick a vaše momentální heslo)
3. Nyní se už můžete přihlásit s těmito údaji

Heslo se vám aktualizuje na webu pokaždé, když si ho změníte i na serveru.
Poslední úprava: 6 months ago

Zakladatel, správce, developer Survexu